WIFI Bezplatné internetové pripojenie

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. v spolupráci so spoločnosťou Lombard s.r.o. poskytuje pre svojich pacientov bezplatné internetové pripojenie prostredníctvom WIFI.

Pacienti môžu byť vďaka bezplatnému WIFI pripojeniu v kontakte so svojimi blízkymi i s okolitým svetom. Ďalej si môžu krátiť chvíľu pri čakaní na vyšetrenie seba i svojich blízkych.

Bezplatné internetové pripojenie môžu využiť tak ako aj naši pacienti, tak aj ich príbuzní, ktorí ich prídu počas hospitalizácie navštíviť.

Bezplatné internetové pripojenie prostredníctvom WIFI je k dispozícii len v rámci priestoru Nemocnice Alexandra Wintera  n.o., konkrétne na jednotlivých miestach:

  • Lôžkové oddelenia
  • Čakárne pri ambulanciách
  • Prízemie ( Vestibul + recepcia)

Sieťové meno prístupového bodu je „hotspot.lombard.sk",. Prístupový bod je prístupný bez hesla a voľný k používaniu na mobilných a ďalších zariadeniach, ktoré podporujú WiFi. Prístupový bod nájdete po zapnutí funkcie WIFI v zozname vo Vašom mobilnom a inom zariadení (notebook, tablet ...). Následne vo Vašom zariadení dáte súhlas, že súhlasíte s podmienkami využívania. Po odsúhlasení môžete využívať bezplatné internetové pripojenie. Internetové pripojenie trvá 30 minút. Po uplynutí, sa musíte opätovne prihlásiť.