Ordinačné hodiny

Pondelok až piatok:  
07:30 – 08:00  Injekcie, infúzie, odbery
08:00 – 13:00  Ambulancia
13:00 – 13:30  Obed
14:00 – 15:30  Práca v Nemocnici: EMG, EEG, konzíliá na oddeleniach v nemocnici, administratíva

Telefónne čísla

033/7981 733

Základné informácie

Naša ambulancia sa nachádza na 2. poschodí polikliniky Piešťany. Neurologické vyšetrenia sú poskytované ambulantne (na odporučenie obvodných lekárov) a akútne prípady. Okrem ambulantných vyšetrení realizujeme aj konziliárne vyšetrenie pre oddelenia nemocnice v Piešťanoch. Konziliárne vyšetrenia sú vykonávané v poobedňajších hodinách na vyžiadanie ošetrujúceho lekára, alebo v prípade akútnych stavov aj formou konzultácie po telefóne s ošetrujúcim lekárom. Vyšetruje sa po 16.00 hod. v pracovných dňoch, v sobotu a v nedeľu sú konzíliá zaisťované formou pohotovosti na telefóne (na vyžiadanie lekára nemocnice).

Objednajte sa

Na našu ambulanciu je možné sa objednať telefonicky. Pre neobjednaných pacientov sestrička ráno rozdáva 12 poradových čísiel (podľa potreby aj viac), v prípade vyšetrenia staršieho a imobilného je možná telefonická konzultácia a upresnenie času vyšetrenia.

Diagnostické a terapeutické postupy

Vyšetrenie pozostáva z dôkladného neurologického vyšetrenia doplneného o vhodné diagnostické metódy. V prípade potreby je pacient odoslaný na RTG, CT a MRI vyšetrenie. V rámci našej nemocnice sa realizujeme aj EEG vyšetrenie (Elektroencephalografia), EMG vyšetrenie (Elektromyografia). USG vyšetrenie (Duplex Farebné vyšetrenie  mozgových prívodných ciev) sa realizuje cestou angiologickej ambulancie v nemocnici u MUDr. Kočí.